O nas

Marka Produktów ze znakiem Zyskaj Zdrowie powstała w 2016 roku. Od początku tworzy ją zespół specjalistów, którym zależy na wspieraniu zdrowia pacjentów. Cel ten realizujemy poprzez dystrybucję produktów przygotowanych we współpracy z farmaceutami i doświadczonymi producentami, gdyż jakość to dla nas podstawa.

Jakość

Jakość

Produkty ze znakiem Zyskaj Zdrowie są wytwarzane przez sprawdzone i doświadczone firmy dysponujące zarówno fachową wiedzą w zakresie produkcji, jak również laboratoriami i zakładami produkcyjnymi spełniającymi wszelkie wymagane normy. Jakość naszych produktów doceniają zarówno farmaceuci jak również pacjenci, o czym świadczy zwiększająca się popularność preparatów naszej marki. Dbamy wciąż o to, by przy zachowaniu wysokiej jakości zaproponować również atrakcyjną cenę, tak aby „Produkty ze znakiem Zyskaj Zdrowie" były dostępne dla każdego pacjenta.

Europejska produkcja

Suplementy ze znakiem Zyskaj Zdrowie to preparaty produkowane w Europie, w większości w Polsce, przez zaufanych producentów, spełniających najwyższe standardy wytwórcze oparte na Systemie Zapewnienia Jakości zgodnym z zasadami GMP (Good Manufacturing Practice). Produkcja prowadzona jest z wykorzystaniem maszyn najlepszych światowych producentów.

Europejska produkcja
Szeroki asortyment

Szeroki asortyment

Nieustanie rośnie liczba nowych Produktów ze znakiem Zyskaj Zdrowie. Wprowadzamy je w odpowiedzi na zapotrzebowanie płynące z rynku. W swojej ofercie posiadamy suplementy diety, wyroby medyczne, produkty kosmetyczne, higieniczne oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego.

Sprawdź naszą ofertę